Італія Медіа Проект

Компания ТзОВ «Італія Медіа Проект» — ексклюзивний представник італійського виробника фарб та декоративних матеріалів Loggia Іndustria Vernici у м. Львові.
Павло Степанович 25.02.2023

Займаємось ремонтами,купили в цьому магазині фарбу .Фарба зовсім не відповідає своїй ціні ,неякісна заявлений розхід не відповідає дійсності.Очевидно,що її ціна значно перевищена в рази,так як ми не перший рік тестуємо різні фарби в нашій роботі.Можу сказати одне скоріш за все там обманюють і ставлять ціни зі стелі.Не раджу зв'язуватись з цим магазином,там обманюють вас.Тому нехай ідуть вслід за російським кораблем в італію.

Олег 03.02.2023

Це не салон,це шарашка з "говорунами і обіцяйлали" Оленою Харитоновою і Оленою Москаль .Проходив стажування в цьому "тераріумі" ,на менеджера ...в результаті зрозумів ,що то брехуни .Тільки час потратив.Перед тим як спробуєте працювати з цими людьми,уважно подивіться в їх очі і пики і послухайте їх...все зрозумієте.Там жадність зашкалює.Вони тільки хочуть вас використати .

Нікол 12.01.2023

хлопці і дівчата,обминайте цю фірму десятою дорогою,хрестіться від них.Олена Харитонова це огидна і брехлива особа і нічого ви в неї не заробите окрім розчарувань і зірваної спини від таскання відер.

Гість 02.01.2023

Доброго дня.Хочу поділитись досвідом роботи в салоні декору і фарб Олдеко,або Італія Медіа Проект.Не витрачайте свій час і не йдіть працювати в цю недоконтору.Власниця Олена Харитонова,це звичайна шахрайка.Ви не отримаєте ні соцпакету,ні лікарняних ні достойної оплати.Вас просто використають,наобіцявши золоті гори.Жадності Олеги Харитонової і Олени Москаль,не має меж!!!Це старі жінки,котрі тільки будуть вас обсуждати,займатись плітками і заплятять вам дві гривні...скадучи-та тм і так нічого не робив(ла) .Не вірте їх жодному слову.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо