Корсойл-Агро, ФГ

Сільсько-господарське підприємство.
Анна 15.02.2024

Бере в оренду паї за три копійки, не платить грошей ,кормить завтра,завтра. Землю забрати нереально,договір склали так,шо вони не мають ніяких зобов’язань. Шарашкіна контора,там працюють нелюди.

Мирослава 29.09.2023

Ніколи не йдіть туди працювати, одне хамство там працює від агронома до головного бухгалтера. Цілий день як раб працюєш, кормлять препаскудно. Ніколи не можна зробити дзвінок додому. Бидло ття. Зарплата невчасна і мала

Оксен 20.06.2023

Справедливе і вимогливе керівництво, яке може підтримати коли в тебе щось не виходить і разом з тим вимогливе і не дозволить тобі "друшляти". Люди на своїх місцях і знають свою справу.
На роботу завозять і привозять. Звичайна, нормальна адекватна компанія. Де треба - вкалувати.

Vasyl Vavrykov 21.05.2023

Агроном хамка нічого не розуміє в молодих спеціалістах людях команди з вищою освітою . Молода кадровичка не відповідальна людина практично цілий день пішов на дорогу на співбесіду туда гроші не компенсували дорога готель пів годині іти на фірму

Тетяна 14.01.2023

Не підприємство, а збіговисько хамовитих недоумків, які не можуть навести ладу на підприємстві. Кожен лише вміє показувати з себе керівника відкриваючи свій рот на підлеглих і нічого не розуміючи в тому що роблять. Платять мало, та ще й затримують зарплату, а при звільненні взагалі не віддають за відпрацьований місяць. В загальному: до працівників відношення як до рабів: 'Ви маєте дякувати за те що ми вас в обід кормимо'. Нікому ніколи не порекомендую. Оминайте дане підприємство.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо