Shablon

Магазин «Shablon» – спеціалізований інтернет-магазин меблевого інструменту, аксесуарів для зборки меблів, корисних інструментів для ремонту приміщень та інших інструментів для творчості та рукоділля.

Наш магазин представляє продукцію кращих вітчизняних та іноземних виробників. Власний імпорт з Китаю забезпечує великий асортимент товару, його наявність на складі та низьку ціну.

 

Наші партнери використовують сучасні технології 3Д друку для моделювання та виготовлення деталей інструменту, а також різноманітні види кріплення та металевих деталей, що робить інструмент надійним, точним та багатофункціональним.

З 2021 року пріоритетним напрямком нашої компанії стало втілення нових технологій лиття пластику та обробки металу щоб досягти високої якості товару і здешевити процес виготовлення серійної продукції.

Наший інженерний потенціал працює над вдосконаленням існуючих моделей інструменту та розробкою нових пристосувань, що застосовуються у меблевому виробництві або просто полегшують зборку меблів в домашніх умовах.

За три роки діяльності наший товар знайшов своїх прихильників, підкреслив свою неповторність та необхідність людям.

Михаил 01.03.2022

Связались со мной быстро. Отправили в тот же день. Товар соответствует описанию.

Николай 28.02.2022

Заказ пришёл быстро, товар качественный, цены отличные, спасибо.

Тима 27.02.2022

Приятно с вами работать. Хороших вам продаж и побольше благодарных покупателей!!!

Тимур 26.02.2022

Отлично. Быстро,оперативно,вежливо.

Саша 25.02.2022

Отличный магазин, спасибо за качество вашей работы!

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо